Reet Laube

e-mail: [email protected]

http://www.youtube.com/rlaube

phone: +372 56603545

 

Õpetamine:

Tahad õppida mängima nuppudega- või klahvidega akordionit aga ei tea, millest alustada? Või on sul kodus laps, kes tahaks pingevabalt teha tutvust erinevate pillidega, neid oma käega katsuda, heli tekitada ning avardada mõttemaailma.  Ehk oled hoopis täiskasvanu, kel oli kunagi unistus muusikainstrumenti mängida, aga pole olnud võimalust mõtet teoks teha? Äkki hoopis edasijõudnud pillihuviline, kes vajab väikest nõuannet või põnevat lugu, mida ise ei suuda alati leida? Helista või kirjuta mulle.

Olen õpetanud ja jätkuvalt õpetamas Eestis ja Islandil, leidnud erinevaid lähenemisiviise kolme aastasest kuni 60.aastase muusikahuviliseni, kõik soovijad on hakanud mõnusalt pilli mängima . Kuula näiteid minu mõningate õpilaste pillimängust allpool.

 

Teaching: You want to learn to play button or piano-accordion, but don’t know, how to start? Or you have a child, who would like to get to know in relaxed atmosphere different music instruments and discover the world of music, or you are an adult, who had a dream to make music, but never chance to make it true and actually learn to play music instrument? Give me a call or write an e-mail and we will find a way.

If you wish, you can listen music examples from some of my Icelandic beginner students in below.